zjentek

Existuje vůbec studie, zda se po rajčatech, pěstovaných vzhůru nohama, nebude motat hlava?

No tak chlapi, na všecko přeci máme studii, tak proč bych se měl po rajčatech ještě kontrolovat sám ..navíc, vůbec nevím, co si pod podobnejma zkratkama představit ..pod JdC jsem našel jen nějakou židovskou komisi a John Deere Classic, takže co to je?

Odpovědi
gecco

Co „motání hlavy“, to je běžné…
Ale já bych se spíše obával sexuální meliorace (viz JdC) – odlivu mozkových buněk skrze pohlavní žlázy..
😉
_____________­_____________________
Jára da Cimrman…
😉

Kepler

Chtělo by to ta rajčata konzumovat současně s antidotem, třeba ve formě Bloody Mary. Snad ten alkohol svým levotočivým motáním vyruší to rajčatové provotočivé motání. Pak budeš mít námět na studii.

zjentek

jo Cimrmann ;D ..že mě to z té diagnózy hned nenapadlo

gecco

Taky jsem se divil…
😉