zjentek

Existuje vůbec páka, díky níž by bylo možné jednoznačně prokázat, kdy ke smrti vedlo očkování?

Opačná páka existuje. Pitva. Ta jednoznačně prokáže, že očkování ke smrti nevedlo například tím, že za příčinu smrti označí příčinu smrti, že ano, třeba konkrétně selhání srdce. Což však bohužel, jak známo, mívá své příčiny.

Vezměme v potaz nedávnou smrt známého slovenského umělce v oblasti masové zábavy. Slovenský internet je po jeho smrti plný zpráv, v kterých jisté zájmové skupiny žádají odpůrce očkování, aby nezneužívali smrti tohoto dříve očkovaného umělce a formou těchto zpráv se informace o domnělém zneužívání šíří daleko za hranice Slovenska. Takže je vidím i já, vnímám je. Není z nich těžké vycítit jakési přesvědčeni zmiňovaných skupin v tom, že dotyčného umělce URČITĚ nezahubilo právě očkování. Ale… Kde se v nich právě tohle přesvědčení bere, ptám se? Copak lze dedukovat, co by kdyby? Zda by dnes umělec spokojeně žil, KDYBY se neočkoval? Já myslím, že tohle již nelze. Není žádné kdyby. Žádná DALŠÍ možnost volby. Žádné další výsledky k posouzení. Před každým malinkým krůčkem našeho života máme VŽDY JEN JEDNU možnost volby a protože čas běží jen jedním směrem, zět volbu nevezmeme. TEĎ se očkuji a TEĎ jsem mrtvý. Anebo naopak. To je na každém z nás. Základní právo na život a zdraví. Ale JEN JEDNO rozhodnutí, protože žádné druhé UŽ NIKDY nebude. Kdyby, chyby… Jediné, co je reálně možné, tak v tichosti a s jizvou na rtu oddaně sledovat statistické zprávy z celého světa, kterak po zavedení aplikace vakcín proti kovidu do „ostrého provozu“ celosvětově narůstá počet těch, kteří Z ČISTA JASNA a bez zjevné příčiny najednou umřou, bez ohledu na věk. Ale URČITĚ NE na očkování. To by nebylo humánní. A pokud jsou pak pitváni, zpravidla je za příčinu smrti označena některá ze ZNÁMÝCH, běžných příčin. Například selhání orgánu. A to je VELMI ZNEKLIDŇUJÍCÍ výsledek, zvláště jedná- li se o legální plošnou vakcinaci obyvatelstva planety.

A spojitosti? Pokud budeme prostřednictvím veřejných médií směrem k odpůrcům očkování beztrestně hlásat informace, postavené čistě na našich vlastních dedukcích (ke smrti umělce URČITĚ NEVEDLO očkování), povedeme svět jen k dalším dezinformacím, majícím v důsledku katastrofální dopady na samotné očkování, neboť po „falešném chlácholení“ jsou pak klidně ochotny podstoupit ho i dosud zcela zdraví jedinci v řekněme „dosud částečně zdravé“ společnosti, což je IMHO krokem PROTI přírodě (chápej jako proti zdi) a tudíž dalším ze způsobů člověka, jak se od ní více odklonit a dříve se tak zahubit.

Nebo přesně tohle je něčím cílem? Ať už odpověď zní ANO či NE, v uších vládnoucích bude otázka znít vždy jako konspirace. Děkuji.

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/odpurci-ockovani-zneuzivaji-smrt-lasici-40366636#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=bf8CWDXFxZF-202107192217&­dop_id=40366636&sou­rce=hp&seq_no=4&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

.............­.............­......

Nechápu, že byl příspěvek smazán coby nesrozumitelný. Otázka je IMHO LEHCE SROZUMITELNÁ. Nesnažte se zde proto manipulovat, neboť jde o příšernější neřest, než jakou je primitivní mazalství.

Odpovědi
Daidal

Nevím jako jestli je to vůbec „páka“, ale totéž platí třeba o covidu a podobných onemocněních. Taky nemusí PŘÍMO zavinit smrt, ale jsou takovým „pomocníkem“, který smrt umožní/urychlí. Oslabí organismus a člověk zemře na NĚCO – nějaké selhání nějakého orgánu nebo soustavy a podobně. To může mít hodn, řekněme, efektů, které mohou způsobovat smrt. A covid někdy ani nemusí být tou zcela hlavní příčinou, která to přivodila. Je to smrt v důsledku nebo ve spojitosti s covidem.
Otázka jen, co by to mohlo způsobit v případě očkování – nějaká alergie, taky oslabení, střetnutí několika faktorů…? To se pak těžko (i po pitvě) určuje, co přesně to způsobilo a jaká je příčina (hlavní i vedlejší – kterých může být víc).
Ale četl jsem jen otázku a první odstavec, bo víc se mi nechtělo. :P :D

Ametyst

Moc hezky jsi to napsal. Jedinec je vždycky vůči systému v nevýhodě. Navíc medicina prostě není exaktní věda. Chce na všechno důkazy, ale nehledá je. Nemá důkazy o souvislostech těla a psychiky: např. člověk, který se brání očkování na covid, a není na to psychicky připravený, ale donucený, takže ani jeho tělo to nepřijme, a on umře. Vždyť už se dokonce začalo diskutovat o tom, jaké procento zemřelých na covid zemřelo ve skutečnosti “ s covidem” . Jenomže zdravotní pojišťovny už vše proplatily, tak proč to znovu analyzovat.

Kelt

Nevím, zda ti odpovím na to, co se ptáš. Ale manželka pracuje v oblasti, kde se setkává s lidmi a proto je pro ně důležité být zdravý. Kolegyně prodělala Kovid, možná 2 x a nechala se očkovat. Jenomže měla zeslabenou imunitu a mezi dvěma dávkami uplynula krátká doba a bohužel umřela. Měla 46 roků.
A ke tvé otázce – napadá mne nějaká vakcína, kde bude radioaktivní izotop určitého prvku a dotyčnému se budou odebírat vzorky krve a bude se kontrolovat, zda jsou označené izotopy na určitých bunkách. Bohužel díky poločasu rozpadu označeného izotopu rychle ubývá, nehledě na to, že radioaktivita může ovlivnit funkce organizmu. Pak by to chtělo vypracovat metodu, udělat testy, provést zkoušky a nějakou odbornou vědeckou práci, kterou by někdo sponzoroval – garant.

Pepa25

„Kde se v nich právě tohle přesvědčení bere, ptám se?“ – vyjádření jeho lékaře o příčině smrti, řekl bych …
„celosvětově narůstá počet těch, kteří Z ČISTA JASNA a bez zjevné příčiny najednou umřou“ – Opravdu???
„postavené čistě na našich vlastních dedukcích“ – NE! Postavené na faktech o příčině úmrtí!

Obecně k „požadování důkazů“, třeba o tom, že se něco nestalo: řekněme, že začnu tvrdit, že mám pocit, že u nás včera v noci byl nějaký zjentek („Lasice zemřel kvůli očkování“). Zjentek začne tvrdit, že seděl doma („zemřel na selhání srdce, očkován byl už před několik měsíci“). Já si budu stát na svém. Jak to dopadne?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ametyst, nemysli, že když mě pochválíš a slovně pohladíš po tváři, že zjihnu a zachvátám se naočkovat. NE, to je nebezpečné! (+; D; D;

Ametyst

Zjentek: to vůbec nemám v úmyslu. Jen se mi líbí, jak jsi to napsal. Takhle jednoduše. Dobré zprávy a pohlazení si ale každý zasloužíme nejen o Vánocích.:-)

zjentek

@daidal>tak si to přečti. Bude sranda! (; (;

Daidal

Přečtu, později, nemám teď moc čas. A rychločíst ještě neumím. :D