Georgo2010

Existuje vůbec něco, co se v roce 2012 bude zlevňovat?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, pracovní síla!

Další odpovědi
Drap

Určitě existuje, ale zatím se to tutlá.

anonym

Sociální příspěvky!

lexx

Jsem si jist že neprodejné zásody starých modelů audio-video a PC + příslušenství, zásluhou hromadné výroby (economy of scale) levnější budou, téměř vše je Made in P.R.C. kde je levná prac. síla a mzdy tvoří 30% i více ceny výrobku.
Zajděte si do prodejny kde svítí 20–30 televizorů, personál se nudí a zákazník nikde. Nebo přijde a koupí 2 baterky…Helejte, jsem (bývalý) ekonom provozu ale jak to může fungovat fakt nevím.
Zvláštní kategorii jsou osobní auta (Renault, Peugeot, Fiat, KIA…) samá sleva, nekupuje se. Kdo však má prostředky na provoz a následnou údržbu auta ?