dust8

Existuje vůbec den „blbec“?

Nejlepší odpověď
annas

Existuje den, kdy se nic nedaří, jak se dařit má, všechno padá z ruky, Nikdo před ním neuteče. Někdy rozhodují jen maličkosti…

Ale je třeba si uvědomit, že vždy nejde o procházku růžovým sadem. Přijdou i mraky, tíseň …

Ale zpravdila se vše opakuje 3× … do třetice …

Další odpovědi
zjentek

A existuje taky NĚJAKÝ JINÝ??? Bo to by mě fakt zajímalo. (;

Kepler

Určitě ano, ale každý to má jindy. Nikdy nevíš, kdy se na tebe všechno sesype. Svojí náloží tě obšťasní holub, pak se ti urve ucho od tašky, potkáš aliendrona a přede dveřmi do svého bytu zjistíš, že jsi ztratil klíče.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.