DusanOrlik

Existuje volně šiřitelná java hra,která by se dala posílat přes bluetooth?

Z mobilu :)
Doplňuji:
Nemáte pravdu!Žádná hra,kterou stáhnu nejde poslat přes bluetooth z důvodu: Nelze odeslat chráněný objekt.Takže těžko.Dále pište v dizkuzích…

Nejlepší odpověď
beer

Všechny uložené hry, obrázky, aplikace atd. lze poslat přes BT.
Her jsou mraky:
http://www.go­ogle.cz/search?q=ja­va+hra&source­id=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=VInsTp-RCIjOhAf2r52jCA#p­q=java+hry+na+mo­bil&hl=cs&cp=24&gs_id=v&­xhr=t&q=java+hry+na+mo­bil+zdarma&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&pbx=1­&oq=java+hry+na+mo­bil+zdarma&aq=0&a­qi=g4&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=e6bb7bd­9caf8aecb&biw=1016&b­ih=651
K doplnění: Zajímavý..až na to, že ve starým founovi jich mám cca 200 a všechny mohu posílat )) Asi něco děláš špatně.

Další odpovědi
www

Skutečně to jde, Beer má pravdu. Měl jsem taky dříve spoutu her uložených (na kartě) a mohl jsem je posílat! 😉
Ano, ti co je ode mne přes BT dostali už ale dál posílat nemohli.

DusanOrlik

Tak jak to děláte vy,že to dělám špatně?A o jaké hry se jedná.PS: mám mobil Nokia C1–01 :)

beer

Tenkrát jsem to udělal tak, že jsem našel na netu celý balíček her, uložil jej do PC a pak zkopíroval celé na kartu v mobilu. Šlo to odesílat normálně, hra po hře, byly to ale hry max 240×320.

DusanOrlik

já mam Nokii C1–01 a rozlišení 128×160 a nejde to,jak tobě(Podle toho,co jsi napsal)