Avatar uživatele
DusanOrlik

Existuje volně šiřitelná java hra,která by se dala posílat přes bluetooth?

Z mobilu :)
Doplňuji:
Nemáte pravdu!Žádná hra,kterou stáhnu nejde poslat přes bluetooth z důvodu: Nelze odeslat chráněný objekt.Takže těžko.Dále pište v dizkuzích…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kuře před 4486 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Všechny uložené hry, obrázky, aplikace atd. lze poslat přes BT.
Her jsou mraky:
http://www.go­ogle.cz/search?q=ja­va+hra&source­id=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=VInsTp-RCIjOhAf2r52jCA#p­q=java+hry+na+mo­bil&hl=cs&cp=24&gs_id=v&­xhr=t&q=java+hry+na+mo­bil+zdarma&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&pbx=1­&oq=java+hry+na+mo­bil+zdarma&aq=0&a­qi=g4&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=e6bb7bd­9caf8aecb&biw=1016&b­ih=651
K doplnění: Zajímavý..až na to, že ve starým founovi jich mám cca 200 a všechny mohu posílat )) Asi něco děláš špatně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Skutečně to jde, Beer má pravdu. Měl jsem taky dříve spoutu her uložených (na kartě) a mohl jsem je posílat! 😉
Ano, ti co je ode mne přes BT dostali už ale dál posílat nemohli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DusanOrlik

Tak jak to děláte vy,že to dělám špatně?A o jaké hry se jedná.PS: mám mobil Nokia C1–01 :)

před 4486 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Tenkrát jsem to udělal tak, že jsem našel na netu celý balíček her, uložil jej do PC a pak zkopíroval celé na kartu v mobilu. Šlo to odesílat normálně, hra po hře, byly to ale hry max 240×320.

před 4482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DusanOrlik

já mam Nokii C1–01 a rozlišení 128×160 a nejde to,jak tobě(Podle toho,co jsi napsal)

před 4481 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby