Existuje ve světě nějaká země, kde vůbec neexistují vulgarismy?

Zajímalo by mě, jestli existuje ve světě nějaká země nebo národnost, která vůbec nepoužívá vulgarismy nebo ani neví, co je to vulgarismus. Děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak údajně Japonci mluví „sprostě“ tak, že nějaká slova pouze řeknou jinou intonací, prostě to řeknou jakoby důrazněji.

Další odpovědi
Kelt

Jeden cestovatel se dostal do země, kde lidé žili na úrovni doby kamenné. Naučil se trochu jazyk a začal jim vyprávět o moderním světě. Domorodci začali volat „Umba, umba“ . Myslel si, že se jim to líbilo a tak mluvil dál a dál. Pak udělal přestávku aby se vyčural u stromu. Kolem šel takový malý chlapec domorodec a povídá. Takový velký člověk a takový malý umba.

marci1

Vulgarismy neexistují v řadě asijských jazyků, ale třeba i nigerijském jazyce ibo. 🙂
https://ona.id­nes.cz/dama-vole-nerika-0jb-/modni-trendy.aspx?c=A120319­_111541_styl_job