petka.s

Existuje vakcína proti blbosti?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kéž by byla! Ale zase by se našla spousta odpíračů hlavně z řad těch lidí, která by tu vakcínu vážně potřebovala. No a pak jsou tady taky vedlejší účinky. Zjednodušeně řečeno vakcíny jsou oslabené kmeny mikroorganismů, které zburcují lidský organismus k obraně proti těm skutečným zabijákům. Existují ale takoví blbci, které by i ta oslabená varianta stejně dorazila.

Další odpovědi
Rokio

Ne, ale existuje pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost). Pokud si ji sjednáš, cokoliv neúmyslně provedeš, zaplatí pojišťovna.

Emefej

Bohužel neexistuje.

elkon

Ten, kdo může položit takový dotaz, by ji potřeboval.

paul1

Doufejme, že ji někdo vymyslí a že bude i schválená. Blbců, jako by nasel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.