JájsemRaibek

Existuje v USA trestný čin šíření poplašné zprávy?

Přestože mám rád vtípky, toto se mi zdá, že by mohlo naplňovat podstatu tr. činu šíření poplašné zprávy a proto se ptám: V USA mají či nemají zakotven v zákoně tento trestný čin?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cKEZhpEr­JSk

Odpovědi
Šidlo

je tam v podstate totálna sloboda slova

takže, môžete povedať hocičo, len sa nikto nesmie ozvať, že ste mu tým uškodili

a nesmiete sa vydávať za štátne orgány.....to je ťažký zločin

ale ja nie som právnik, len ma zaujíma americká sloboda slova

Zaibatsu

Rozhodně ho mít budou ve většině států, nejspíš to ale nebude federální zločin a bude to upravovat každej stát trochu po svém. Většina těhle videí je nahraná, aby lidi nezačali dělat kraviny.