fcoop

Existuje v Praze půjčovna,kde by půjčili zvukoměr? Sonometr? Nebo jiná možnost…nerad bych to kupoval.Díky.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

Ano

Zkuste vložit poptávku na „půjčovnu“ MojeTvoje http://mojetvo­je.cz/
Ale moc šancí tomu nedávám – když se podíváte, jak „živo“ tam je…
Ten projekt je podle mě výborný nápad, jenže nějak se u lidí nechytá. Těžko říct, jestli se každý tak moc bojí dát svůj majetek všanc cizímu… Spíš si myslím, že veřejnost o těch stránkách vůbec neví. Škoda, no :)
Zkusit to tam určitě můžete, ale na odpověď můžete čekat dny, týdny, třeba i měsíce. A třeba se taky nedočkáte vůbec. To bych už spíš rovnou oběhla Prahu a poptala se ve všech půjčovnách nářadí a měřící techniky, příp. bych se zkusila zeptat v nějaké stavební firmě – za vratnou zálohu + nějaký rozumný poplatek + smlouvu, by přístroj na nějakou kratší dobu určitě půjčili (pokud jej mají). Držím pěsti, ať dobře pochodíte :)

fcoop

Díky moc,prubnu to.