uccello

Existuje v Praze nějaká kovodílna, kde by si člověk mohl sám něco vyrobit?

Chtěl bych si udělat panoramatickou hlavu na stativ, ale svou dílnu nemám. Hotová je hodně drahá a dávat to nějaké firmě by se také nevyplatilo. Proto bych si ji chtěl vyrobit sám.
Doplňuji:
Gecco: To je přesně to, co potřebuji. Díky

Nejlepší odpověď
gecco

Existuje…
Např. http://www.di­ypraha.cz/?lan­g=cs , otázkou ale je, zda je vybavená dostatečně pro výrobu stativové hlavy (a také, jaké vstupní ´suroviny´ bys použil)…
😉
Doplňuji:
Tak přeju, ať se zadaří…
😉

Další odpovědi
Drap

Jedině najít nějakého známého. Proč by ti někdo jen tak půjčoval své stroje a zařízení ?