Lukyn0

Existuje v Praze ještě nějaká tzv. vyloučená lokalita?

Něco jako je v Brně Cejl, v Plzni Jateční a Duchcovská ulice nebo v Ústí Předlice…? Kdysi se to říkávalo třeba o pražském Karlíně nebo Žižkovu, ale to je minulostí. Najde se nějaká taková lokalita v Praze ještě dnes nebo to už vše zaniklo a dotyční byli „vysídleni“ do jiných obcí (zejména severních Čech a okolí Kladna)?

Nejlepší odpověď
ten který je

Vyloženě vyloučená lokalita v Praze už není. Došlo k velkému růstu nájmů a tak se bydlení stalo pro některé spoluobčany neúnosné. Tím ale problémy s kriminalitou nezmizely. V současné době se do Prahy stahují narkomani z různých koutů republiky, na nočním Václavském náměstí operují africké gangy prodávající drogy, v okolí autobusového nádraží Florenc lze spatřit spoustu pochybných existencí z Afghánistánu, Iráku a a bůhví odkud ještě.Zlati tehdejší obyvatelé Košíř, Karlína, Libně a Žižkova…