Hakunamatata

Existuje v Evropě jiná laboratoř na vlasovou analýzu než polská Biomol-Med?

V ČR zprostředkovává vlasovou analýzu spousta firem, ale všechny to posílají do polské Lodže. Zajímalo by mne, zda to dělají ještě jinde.

Odpovědi
anonym

Ve Švédsku (Luleå).
Hlavní využití v Luleå
Klinické aplikace (krev, sérum, moč, pot, vlasy, nehty, zuby, měkké tkáně)
ALS poskytuje akreditované rozbory krve, séra, plazmy, moči, vlasů a nehtů.

Zdroj: http://www.al­sglobal.eu/cz/ca­tegory_special­tyservices.asp