zjentek

Existuje v ČR právnický subjekt pro prostý lid s platem do 20 tis. Kč hrubýho?

Odpovědi
cechacek

Občanské poradny, neb požádat Advokátní komoru o přidělení levného právníka, je pravděpodobné, že to nebude pravé ořechové jako u právníka 5 tisíc českých za hodinu při poradě, samozřejmě poté sepsání, zastupování a.t.d., patřičně cena stoupá do šlechetných výšin

autacek

No popravdě, lidem co si pletou pojmy se radí dost těžce a nestojí to za žádné peníze.

Arne1

že bych chápal o co v té otázce jde, to tedy ne…