Rokio

Existuje v Česku střední odborná škola, která je obtížností na úrovni vysoké školy práva v Plzni?

Samozřejmě mluvím o vysoké školy práva v Plzni v době, kdy tam lehce šel získat titul.

Je v České republice nějaká střední škola, kde lze snadno získat maturitu? Pokud ano, kde se nachází. Znáte nějaké lidi, kteří se na takové škole učili?

Nejlepší odpověď
anonym

na jakékoliv škole je snadné získat maturitu … jeden můj učitel na střední říkával, že maturita je jen pašování blbců přes práh moudrosti 🙂 Když jsem pak viděl kdo všechno tu maturu v pohodě udělal, nezbylo než o tom v nejmenším nepochybovat.

Další odpovědi
elkon

Podle tvého vyjadřování ti asi nic jiného, než podobná škola nepomůže.

Kryšpín

Obraťte se na ex šéfa z fakulty v Plzni Milana Kindla ten má přehled, na př. za dva měsíce třeba prázdnin byl vyroben Magistr, Bakalář šel ještě rychleji za dva týdny.

Mc Merkurion

… že se ptá zrovna absolvent jedné takové …

anonym

maturitu neuděláš, jen pokud opravdu nechceš. Nemá to nic společného se snahou, prostě se jen v nouzi nejvyšší poctivě dostavuješ na všechny náhradní přezkušovací termíny a na ten poslední to z lítosti (a protože už od toho taky chtějí mít pokoj) dají absolutně komukoliv i kdyby byl dutý jak pouťový balonek.

anonym

v důsledku toho pak na trhu práce maturita neznamená vůbec nic. Pro zaměstnavatele je to nanejvýš doklad toho že je dotyčný gramotný, umí číst, podepsat se a napočítat alespoň do stovky.

Rokio

george: Promiň, Jirko, ale není to pravda. Abych já složil maturitu, musel jsem umět základy účetnictví, něco z ekonomiky a financí, domluvit se anglicky a zvládnout gramatiku AJ na mírně pokročilé úrovni, umět pracovat s Excelem, ovládat psaní dopisů, vědět něco o literatuře, umět napsat správně sloh s málo chybami a pamatovat si obsah 20-ti knížek. K dosažení zkoušky dospělosti mi také bylo ku prospěchu umění psát všemi deseti.