Avatar uživatele
Rokio

Existuje v Česku střední odborná škola, která je obtížností na úrovni vysoké školy práva v Plzni?

Samozřejmě mluvím o vysoké školy práva v Plzni v době, kdy tam lehce šel získat titul.

Je v České republice nějaká střední škola, kde lze snadno získat maturitu? Pokud ano, kde se nachází. Znáte nějaké lidi, kteří se na takové škole učili?

Zajímavá 0 před 1794 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

na jakékoliv škole je snadné získat maturitu … jeden můj učitel na střední říkával, že maturita je jen pašování blbců přes práh moudrosti 🙂 Když jsem pak viděl kdo všechno tu maturu v pohodě udělal, nezbylo než o tom v nejmenším nepochybovat.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Podle tvého vyjadřování ti asi nic jiného, než podobná škola nepomůže.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Obraťte se na ex šéfa z fakulty v Plzni Milana Kindla ten má přehled, na př. za dva měsíce třeba prázdnin byl vyroben Magistr, Bakalář šel ještě rychleji za dva týdny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… že se ptá zrovna absolvent jedné takové …

před 1793 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

maturitu neuděláš, jen pokud opravdu nechceš. Nemá to nic společného se snahou, prostě se jen v nouzi nejvyšší poctivě dostavuješ na všechny náhradní přezkušovací termíny a na ten poslední to z lítosti (a protože už od toho taky chtějí mít pokoj) dají absolutně komukoliv i kdyby byl dutý jak pouťový balonek.

před 1794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

v důsledku toho pak na trhu práce maturita neznamená vůbec nic. Pro zaměstnavatele je to nanejvýš doklad toho že je dotyčný gramotný, umí číst, podepsat se a napočítat alespoň do stovky.

před 1794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

george: Promiň, Jirko, ale není to pravda. Abych já složil maturitu, musel jsem umět základy účetnictví, něco z ekonomiky a financí, domluvit se anglicky a zvládnout gramatiku AJ na mírně pokročilé úrovni, umět pracovat s Excelem, ovládat psaní dopisů, vědět něco o literatuře, umět napsat správně sloh s málo chybami a pamatovat si obsah 20-ti knížek. K dosažení zkoušky dospělosti mi také bylo ku prospěchu umění psát všemi deseti.

před 1794 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek