Existuje v České republice něco co NEpřipomíná Václava Havla?

děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Je toho mnohem víc, než toho, co jej připomíná.

Další odpovědi
orwell

Určitě ano a je toho hodně. Např. Rumcajs, Manka, rycí vidle, sodíková výbojka,…

independent

Masarykovo náměstí v každém městě.

Drap

Moc toho neni, ale něco málo by se ještě našlo.

anonym

Jistě je toho hodně, ale vy se snažíte spíš si na V.H. jen tak škodolibě plyvnout že ano 🙂 Tak snad jste si ulevil, jemu to už neublíží.

mosoj

Tak já nevím. Já si na něho ani nevzpomenu a když, tak se mně vybaví alkohol.
Protože ale alkohol nepiji v žádné formě, tak je to véélmi zřídka.