Kde je v České republice a ve světě nejdražší hotel?

Zajímalo by mě, kde v České republice a v zahraničí jsou nejdražší hotely na jednu noc. děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Nejdražší hotel u nás – jen Kč 130.000 za noc. Je to Four Seasons v Praze,

V TOP 10 nejdražších českých pětihvězdičkových hotelů jsou čtyři v Karlových Varech, ostatní se nacházejí v Praze. Pětihvězdičkové hotely loni dosáhly nejvyšší obsazenosti z ubytovacích zařízení, podle údajů ČSÚ dosáhla 54,4 procenta."

http://zpravy­.e15.cz/byznys/ob­chod-a-sluzby/nejdrazsi-hotel-v-cesku-za-130-tisic-za-noc-1064984

Podívejte se na 10 nejdražších hotelů na světě.

  1. Lover's Deep British Submarine Hotel, Svatá Lucie

150 000 dolarů/noc

  1. Hotel President Wilson, Švýcarsko (královské apartmá)

65 000 dolarů/noc

  1. Four Seasons Hotel, New York (Ty Warner Penthouse Suite)

45 000 dolarů/noc

  1. Raj Palace Hotel, Indie (prezidentské apartmá)

43 000 dolarů/noc

  1. Laucala Island Resort, Fiji (Hiltop Estate Owner's Accom­modation)

40 000 dolarů/noc

10. Hotel Plaza Athenee, Francie (královské apartmá)
27 000 dolarů/noc

Více v odkazu

http://www.in­fo.cz/magazin/10-nejdrazsich-hotelu-na-svete-326.html

--
Hotel Burj Al Arab: Nejluxusnější hotel světa
„Cena za jednu noc začíná na 1.000 USD a končí na 28.000 USD v případě apartmá královského. Každé patro má svou malou recepci.“

http://www.ra­dynacestu.cz/ma­gazin/hotel-burj-al-arab/

Další odpovědi
quentos

Původní otázka nedává smysl. „Existuje v České republice a ve světě nejdražší hotel?“

  • Ano. I kdyby byly všechny hotely levné, vždy bude jeden z nich nejdražší.

Chce to si před odesláním otázku po sobě přečíst a zauvažovat.