Avatar uživatele
hanulinda

existuje ufo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Hykam před 4740 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Určitě, cokoliv co nelze identifikovat je UFO

UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit. Lidově je tento jev často označován jako pozorování „létajících talířů“. Britské ministerstvo obrany při výzkumu těchto jevů po roce 1996 používalo označení UAP (Unidentified Aerial Phenomena), protože označení UFO bylo již zprofanované.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/UFO

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

to ještě nikdy nikdo oficiálně nepotvrdil. Tudíž se jeho existence nedá ani vyloučit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Já bych to okomentovala hláškou z Dědictví…

Paní doktorko, věříte v Boha?
Ne. Nechápu, jak může někdo věřit. Však ho ještě nikdy nikdo neviděl!
Vašu … jsem taky ještě neviděl a věřim, že ju máte!

Snad jsem nikoho nepohoršila 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Kdybych se měl rozhodnout mezi bohem a UFO,beru UFO. Je přece jenom pravděpodobnější,že skutečně existuje.A já tomu věřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

ano. vsechny objekty ve vzduchu o kterych nevime co to je, jsou ufo. ze vsech pozorovani techto objektu verejnosti zustane asi 10%-15% UFO i po prozkoumani experty.

uprava: jak si tak ctu vase odpovedi, mnoho z vas by si melo nejdriv ujasnit, co to vubec UFO je:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

nemyslím si,že ano,i když.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek