lukas.zmizik

existuje u nás ještě něco takového, že mladší pomůže staršímu přejít přes cestu?

sem viděl video, kde je sestřih záběrů z kamer v autě a tam třeba řidič zastaví, vystoupí a jde ke staré paní a pomůže ji přejít cestu, bylo to tam několikrát…

http://www.you­tube.com/watch?v=HTWmoc­LFZnc

a tak sem si vzpoměl, že nám o tom něco říkala i pani učitelka ve škole, že to tak máme dělat… viděl to někdo u nás někdy na vlastní oči ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ale jo – přejít, s nákupem (nákladem), po schodech…
Myslím, že stav se oproti minulosti příliš nemění.
😉

Další odpovědi
Questman

Z první osoby několikrát ;)

led

Človek človekom aj na prechode…
Timurovci, Rýchle šípy a ochotní ľudia ešte nevymreli.
ale niekedy to je aj naopak, v prípade dieťaťa, to niekedy šoféri cez volant a tachometer nevidia.

huxa

Osobně jsem už několikrát tento rok pomohl přejít mladším spoluobčanům.

petra15

huxa
kteri pili kavu ?

petra15

uz nikdy…kofein je pekne svinstvo…

arygnoc

áno, videl.

dokonca i učinil.

našťastie, ešte sú aj starší ako ja. :D

gagaga

ary !!
vam se nejak zalibilo v diskuzich ..nelezte mi do zeli ..bezte si do sveho …jakpak vam asi tady mam davat palecky ??

a za trest mi prosim najdete z ptaci persp. nejakou peknou mapicku , kde bych videla olymp. stadion .. a vsechno co s ekde ..tam deje ..
ja se neumim moc vyjadrovat , ale vy urcite vite, o co me jde ..

nebo vy luky, nebo kdokoliv jinej ..budu vdecna ..ja neumim hledat ..
:-*

  • iv-

led

iv,
https://maps.go­ogle.sk/maps?cli­ent=opera&q=ma­pa+soči&oe=UTF-8&ie=UTF-8&ei=Q7T3Uu6ZIK6d7gbmo­YHAAQ&ved=0CAk­Q_AUoAQ
najdite si Adler, južne od udtiaľ je na pobreží vidieť štadiony prepnite si na zobrazenie Earth a priblížte. Štadiony sú pekne vidieť.

gagaga

led, nasla jsem.. :)
diky ..:)
ted jeste tam jdu hledat Sablikovou a ohynek :))

  • iv-

led

Nehľadajte na mape Soči, ale Adler.

led

Zemepisná šírka: 43°24'17.03"S
Zemepisná dĺžka: 39°57'10.63"V

gagaga

Zatim diky moc …prejizdim …jsem na mobilu, podivam se zitra …hledala jsem soci a nic ..:)

lukas.zmizik

co třeba todle http://www.ces­katelevize.cz/zoh/zi­ve/ ?:)

gagaga

luky diky ..ale :
ja nejsem v cr
ukazuje mi to :
Zvolený pořad lze přehrávat pouze na území ČR.

This content is not available at your territory due to limited copyright.

:(