vevinka007

Existuje to?

Chtěla bych se zeptat, jestli existují příspěvkové organizace, které přispívají penězi na různé věci apod..? A co pro to udělat? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/P%C5%99%C­3%ADsp%C4%9Bvkov­%C3%A1_organi­zace

Další odpovědi
Děda Louda

Přispívat můžeš dle svého rozhodnutí či zaměření. Ochotný příjemce se najde vždycky.

terry

Určitě nějaké existují. Ale pečlivě si vybírají, komu a na co přispějí.
Z tvého dotazu jsem nepochopila jestli chceš být dárce nebo příjemce.

miky1999

Dreamcatcher.cz
Nebo
Hithit.cz