Existuje tchoří parfém, kterým se dají odhánět lidi?

Odpovědi
Drap

Ne, průmyslově se nevyrábí. Pokud ho potřebuješ, tak se měsíc neumývej a výsledek bude stejný.

ahold

Jak píše Drap.
A když přidáš častou konzumaci fazolí, čočky, česneku a vařených vajec účinek je zaručen. 😁

Kepler

Jsou lidé (třeba houmlesáci), vedle kterých je tchoř amatér. Byl jsem svědkem jak jeden takový zamořil poměrně velkou čekárnu na pohotovosti během těch několika vteřin, než ho vzali do ordinace. Jinak pro chemika pracujícího v laboratoři je poměrně snadné si něco takového vyrobit. Zvláště výživné jsou ampule s dimethylmer­kaptanem.