pizlicka

existuje tapeta-podklad černy,vzor tyrkys??

prosim,pomozte mi najit tapetu černou s tyrkysovym modrozelenym geometrickym vzorem.kujííí 🙂
Doplňuji:
zeptam se jinak-jakou tapetu za postel v loznici,kdyz je manzelska postel v cerne kuzi se zlatym ramovanim?a jake barvy zdi?mistnost je mensi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já osobně bych si černou tapetu do menší místnosti nikdy nedala. Naopak bych se snažila pomocí světlé tapety místnost opticky zvětšit. Pokud přesto chceš černou, co třeba tyhle: http://www.na-zed-tapety.cz/advan­ced_search_re­sult?main_page=ad­vanced_search_re­sult&keyword=&pfrom=&pt­o=&sel_catego­ries_id=¶m%5B8%5D=1­5¶m%5B11%5D=­¶m%5B12%5D=­&sel_mnf=&sor­t=1a&x=68&y=14

Další odpovědi
Bob2

Teoreticky by se vám mohly hodit tekuté tapety, tam můžete různě kombinovat. Pokud nevíte o co jde, tak posílám odkaz. Od tama máme tapety my kdyžtak.
http://tekute-tapety.cz/gallery

Broukk

no černou tapetu to nevím jestli je dobrá varianta? my ale máme ty tekuté tapety a docela dobrý nevím jestli mají černou, ale barvy se dají vybrat slušný