Ganymede

Existuje taková stránka?

Existuje stránka, kde je vše o elektronice?? Tím myslím z čeho jsou vyrobeny a jak fungují: kalkulačky, satelity rádia, mobily…??
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
gecco

Stránka se „vším“ pravděpodobně neexistuje – ale jednotlivých stránek je spousta…
Jen – pro pochopení, jak funguje třeba kalkulačka je potřeba vědět něco o programování, pro pochopení satelitního přenosu o elmg. vlnění obecně (dtto rádio, mobil…).
😉

Další odpovědi
isteron

Niekedy vychádzal časopis pre mládež. Rádioamatér, Elektronika pre mladých, elektronický obzor. Ale skús na Google, možno existujú, alebo majú zmenené a iné názvy. Čo sa týka počítačovej techniky, ja som vedomosti od r. 2000 preberal od časopisov Počítač pre každého, Ako na počítač, vydávajú aj softwérové inštalačné CD, v tlačenej verzii.