fcoop

Existuje taková možnost? Fígl?

Pan A. napíše panu B. mail. Po čase zjistí(A),že se mu nelíbí skutečnost,že pan B. má ve své schránce od něj zprávu.
A tak panu B. zprávu smaže.
Jde to udělat?

Nejlepší odpověď
blesk26

Samozřejmě, ale pouze za předpokladu, že pan A zná heslo k emailové schránce pana B :)

Další odpovědi
Dochy

Jde to, ale jen v některých prostředích. Zrušit odeslanou zprávu umí outlook s nějakým mikrosoftím mejlovým systémem.

Funguje ale pouze lokálně (například uvnitř firmy). S velkou pravděpodobností to nebude fungovat mezi vzdálenými systémy, přestože třeba používají stejné prostředí. (Můžete stornovat mejla pro koelgu, který má schránku na stejném servru, nestornujete mejla odeslaného obchodnímu partnerovi)

(První část vím jistě, druhá je domněnka – kvalifikovaný odhad 😉 )
Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že jseš jako uživatel privátní a nemůžu napsat soukromou zprávu, přidávám trochu moralizování sem: Dotaz by měl být jasný již z nadpisu dotazu. V těle by mělo být až upřesnění apod.