Tw!st

Existuje software, který i graficky znázorňuje, na kolik % je hotový nějaký úkol?

Už dlouho hledám nějaký program/aplikaci, do které zadám dejme tomu: cíl pro rok 2017: např: seznámit se se 100 lidmi (každou hodnotu budu průběžně připisovat a aplikace bude znázorňovat na kolik procent je daný úkol hotový: např když v půlce roku budu mít připsaných 45 lidí, program vypíše že tento úkol je hotový na 45% a vše znázorní graficky). Vím, že je to asi možné zaznamenávat v Excelu, ale představoval bych si, aby ten program byl třeba na způsob online nástěnky Trello, prostě jednoduché a přehledné. Skvělé by bylo, kdyby aplikace třeba měla widget, který bych % z daného cíle znázorňovala v nějakém panelu, takže by to bylo stále na očích.

Jasný že to umím přes Excel, stačí napojit data z tabulky přes funkce na graf. Psal jsem ale že přes Excel to nechci, nelíbí se mi to a není v tom žádné schéma a widgety, upozornění apod.

Odpovědi
Lamalam

Myslíš nějaký scheduler? Jo, tak ty existují.

Kura

To umí i excel.
Jen s excelem umět, co ?