Psychotic

Existuje savec, který by přežil i bez mléka?

Třeba by v případě nedostupnosti mléka začal jíst něco jiného. Myslím v přírodě, bez lidského zásahu.

Nejlepší odpověď
cochee

Mléko je jediná výživa savčích novorozenců. Takový jedinec nemá ještě ani reflexy ani připravenou trávicí soustavu na jinou stravu než mateřské mléko. Nepřežil by.

Další odpovědi
zjentek

no hlavně je to u savců spojeno tím sáním, takže pokud nepůjde nasát mléko, tak pak nevím, co začnou savci cucat- vyber sám ,)
Doplňuji:
..myslím co začnou cucat za žlázy ..je jasné, že kokosový ořech si nenavrtaj

klob1

Ano je, opilec obecný,ten mléko nepotřebuje,ale potřebuje alkohol..