mirekborek

Existuje rozšíření do prohlížeče Chrome, který mi vytvoří lištu s odkazy, které se mi po kliknutí zkopírují do schránky?

Hledám rozšíření do prohlížeče Chrome, které mi udělá lištu s odkazy, na které když kliknu, tak se mi zkopírují do schránky jako CTRL+C?
Díky.

Odpovědi
anonym

Tato funkce je součásti chromu stačí jen lištu zobrazit a můžete na ní umisťovat odkazy nebo složky do kterých umisťujete odkazy …

Jděte do nastavení prohlížeče (trojtečka vpravo nahoře a položka Nastavení) vyhledejte si řádek „Zobrazit lištu záložek“ a ten aktivujte, od té chvíle uvidíte pod adresním řádkem prostor do kterého můžete přetažením přesouvat jakékoliv odkazy. Pokud pak kterýkoliv chcete přesunout do schránky stačí na něj klepnout pravým tlačítkem a vybrat položku „Kopírovat“