Ravenne

Existuje redukce z USB mini na USB?

Dostala jsem k svátku klávesnici k tabletu, která se připojuje skrze micro USB. Bohužel můj tablet má jen možnost připojení klasického USB. Existuje na to nějaká redukce a pokud ano, kde ji mohu koupit?

Nejlepší odpověď
cochee

Pozor, micro USB a mini USB jsou dva různé konektory, tak to nepopleť při nakupování přechodky. Viz zdroj, vlevo je mini, vpravo mikro.

Zdroj: http://usbtip­s.com/wp-content/upload­s/2012/09/palm-800w-12.jpg

Další odpovědi
Krakis

Existuje a dá se koupit v každé prodejně s počítači,mobily nebo elektronikou.