rady74

Existuje redukce skart/hdmi?

Dá se sehnat redukce hdmi/z notebooku/na scart/do starý televize?Existuje to vůbec?
Doplňuji:
Tak nic,už jsem to zjistil,scart je analog a hdmi digital a to najde dohromady.

Nejlepší odpověď
anonym

presne tak, prevod analogu (av scart) na digital (hdmi) je relativne velmi narocna vec, to neni nic co by mohla zvladnout hloupa redukce. Uvnitr takoveho zarizeni by musel byt procesor, dekoder urcite by to nebylo levne.

nektere notebooky maji krome digitalniho hdmi i analogovy S-Video vystup, ten uz by pomoci redukce na av scart prevest bylo mozne.

Další odpovědi
led

jestvuje redukcia z DVB-T na SCART tj.z digital na analog, možno tam by to bolo možné, ale neviem presne
pokiaľ chcete z VGA konektoru do SCART alebo AV televízoru na to sú externé „karty“, takú bežne používam je to vlastne krabička s VGA IN ,VGA OUT, Video CINCH Out…
Prirodzene nie je to klasické HDMI rozlíšenie ale polovičné – TV rozlíšenie
skúste v NAY alebo Datart