Existuje Ḍєɳδrσfíʆiє, nebo je to vymyšleno aby to vypadalo že to je?

Odpovědi
anonym

Hmmm,asi je Ḍєɳδrσfíʆiє pěkná ptákovina.

hanulka11

Tak to skutečně existuje to není nic vymyšleného,je to sexuální úchylka -víc v odkazu

dendrofilie (řec. : dendron = strom; philia = láska), nutkavá sexuální představa, kdy strom zaujímá jako milostný objekt místo člověka. Jinak též xerxésismus. Xerxés (asi 519 – 465 př. Kr., od 484 perský král z dyn. Achajmenovců) miloval lýdijský platan, se kterým se obřadně oženil

Zdroj: http://web.qu­ick.cz/toptwel­ve/eol/