Nezadany

Existuje, prosím Vás, elixír mládí a Arabelin kouzelný prsten ?

Nejlepší odpověď
Funna

určitě ano…stačí jen prohledat rekvizitář na Barrandově .-)

Další odpovědi
marci1

Ano Elixír mládí je humor a Arabelin kouzelný prsten je štěstí ! 🙂

led

„Prsteň“, pýtala som sa Arabely, prsteň vrátila Jeho Veličenstvu, keď spoznala rozdiel medzi rozprávkou a skutočným životom, v živote medzi ľuďmi jej bol zbytočný. Objavila, že kúzliť sa dá aj iným spôsobom, pre mnohých kúzelníkov stačí, ak majú dobrého právnika a tí, čo naňho nemajú snažia sa kúzlami prežiť aj bez jedla.
„Elixír mládí“, preboha, neverte týmto rôznym mediálnym reklamám. Skúsila som tento elixír a cítila som sa ako dinosaurus v súčasnosti.
Nechajte tieto rekvizity radšej hlboko zahrabané v sklade.
Doplňuji:
suaeda a iní hľadačí stratenej mladosti:
Nebezpečenstvo „elixiru mládí“
Po použití omladnete nielen fyzicky ale aj duševne a rozumovo na svoju úroveň v časoch svojej mledosti, detstva. Čas okolo vás sa ale nezmení.
Teraz si predstavte situáciu:
omladnutie do čias predpočítačovej éry. Mladá, ale pre súčasnosť naivná (znalosti z čias Husákovho socializmu), s vyvalenými očami pozerajúca na deti s mobilmi a tabletmi, čo to preboha majú v rukách. Doma obklopená rôznou neznámou technikou, v televízii mieste krásnych filmov o budovaní krajšej budúcnosti, vidno len krv, krv, zabíjanie, človek sa cíti ako na patologii…
Nechápavo pozerá na ľudí okolo v neustálom zhone a žobrákov na uliciach…
Brrr, prebudiť sa do takejto mladosti? To radšej ostanem stará a ošklivá vedma s kocúrom na pleci.
PS.
Ak sa pomýlite a dáte si viac tých kvapiek, než je potrebné, naozaj sa vrátite do svojej mladosti dinosaura, mysliaceho len na jedlo a svoje prežitie. Ale na druhej strane, ako taký dinosaurus máte najlepšiu šancu prežiť aj v súčasnosti svoj večný boj o život viď tie rôzne filmy o KinKongovi, godzile a podobne…

suaeda

Hledal jsem ale nenašel. Někdo tyto vzácnosti někam zašantročil.
Elixír by nebyl špatný. Stačilo by si kapku srknout tak aby bylo člověku znovu 20. Být fit a s rozumným nerozumem co mám dnes. Prsten by mi stačilo půjčit tak na 5 minut jednou za 5 let, aby se trochu splnili neuskutečnitelné sny a rychleji se tak jako za bývalých pětiletek lépe plnily soukromé plány.
Více bych nepotřeboval – člověk by jen zlemplovatěl a nic by nedělal.

Shtyree

Určitě ano :)

anonym

Obojí mám doma v šuflíku.

Lamalam

V pohádkách určitě ano.

Rainy

Už chápu, proč jsi ‚Nezadany‘