Avatar uživatele
Nezadany

Existuje, prosím Vás, elixír mládí a Arabelin kouzelný prsten ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

určitě ano…stačí jen prohledat rekvizitář na Barrandově .-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ano Elixír mládí je humor a Arabelin kouzelný prsten je štěstí ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

„Prsteň“, pýtala som sa Arabely, prsteň vrátila Jeho Veličenstvu, keď spoznala rozdiel medzi rozprávkou a skutočným životom, v živote medzi ľuďmi jej bol zbytočný. Objavila, že kúzliť sa dá aj iným spôsobom, pre mnohých kúzelníkov stačí, ak majú dobrého právnika a tí, čo naňho nemajú snažia sa kúzlami prežiť aj bez jedla.
„Elixír mládí“, preboha, neverte týmto rôznym mediálnym reklamám. Skúsila som tento elixír a cítila som sa ako dinosaurus v súčasnosti.
Nechajte tieto rekvizity radšej hlboko zahrabané v sklade.
Doplňuji:
suaeda a iní hľadačí stratenej mladosti:
Nebezpečenstvo „elixiru mládí“
Po použití omladnete nielen fyzicky ale aj duševne a rozumovo na svoju úroveň v časoch svojej mledosti, detstva. Čas okolo vás sa ale nezmení.
Teraz si predstavte situáciu:
omladnutie do čias predpočítačovej éry. Mladá, ale pre súčasnosť naivná (znalosti z čias Husákovho socializmu), s vyvalenými očami pozerajúca na deti s mobilmi a tabletmi, čo to preboha majú v rukách. Doma obklopená rôznou neznámou technikou, v televízii mieste krásnych filmov o budovaní krajšej budúcnosti, vidno len krv, krv, zabíjanie, človek sa cíti ako na patologii…
Nechápavo pozerá na ľudí okolo v neustálom zhone a žobrákov na uliciach…
Brrr, prebudiť sa do takejto mladosti? To radšej ostanem stará a ošklivá vedma s kocúrom na pleci.
PS.
Ak sa pomýlite a dáte si viac tých kvapiek, než je potrebné, naozaj sa vrátite do svojej mladosti dinosaura, mysliaceho len na jedlo a svoje prežitie. Ale na druhej strane, ako taký dinosaurus máte najlepšiu šancu prežiť aj v súčasnosti svoj večný boj o život viď tie rôzne filmy o KinKongovi, godzile a podobne…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Hledal jsem ale nenašel. Někdo tyto vzácnosti někam zašantročil.
Elixír by nebyl špatný. Stačilo by si kapku srknout tak aby bylo člověku znovu 20. Být fit a s rozumným nerozumem co mám dnes. Prsten by mi stačilo půjčit tak na 5 minut jednou za 5 let, aby se trochu splnili neuskutečnitelné sny a rychleji se tak jako za bývalých pětiletek lépe plnily soukromé plány.
Více bych nepotřeboval – člověk by jen zlemplovatěl a nic by nedělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shtyree

Určitě ano :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Obojí mám doma v šuflíku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

V pohádkách určitě ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rainy

Už chápu, proč jsi ‚Nezadany‘

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek