-Z-D-L-

Existuje program pro vyčištění Ram a Cpu ?asi mám něco s Notebookem

Mám herní notebook 3el do opravi protože se sním něco stalo tak se opravil a ted tady mám novější ovladače ale na to že mám herní notebook tak zapnu batlfild 3 singl a najednou mi to hodilo modrou obrazovku a ted jenom píšu tůhle otázku jak to zpravit a Cpu 30 % a Pamět 1,11 Gb Využití procesoru 30% a fyzivcká pamět 28 % sotva zapnu hru tak to jede na 80 Cpu někdy i na 100 prosím o radu Detaili notebooku doplním

Odpovědi
postcd

Ctr+Alt+Delete

zjistit které programy berou cpu, pamět. Nebo program System Explorer 4, ten je vynikající i s grafy.

Paměť by se měla čistit když vypneš PC přes noc a vytáhneš pro jistotu kabel síťový.

V CPU může být nějaká cache, ale to nevím jestli se může nějak bloknout. Vypnutí přes noc by mělo opět vyčistit.

Bedy

Proč neustále zakládáte otázky, které se týkají stejného problému a které byly již několikrát zodpovězeny?

cochee

Já bych ti možná i poradil, ale když je pro tebe interpunkce sprosté slovo, tak to odmítám číst, bez pardonu.