DusanOrlik

Existuje program,pro vlastní dabingování?

Neříkám že já bych chtěl,něco dabingocat,ale chci to jen zkusit.Není nějaký program,stránka kde bych mohl dabovat zdarma?Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
151kbar151

http://www.sol­veigmm.com/en/pro­ducts/hypercam/ Já vím, je to snímač obrazovky ALE: spusť WMPlayer nebo nějaký, který používáš, nařiď snímání na to okno toho přehrávače a začni nahrávat a mluvit (dabovat). Ale v nastavení musíš zaškrknout, aby to snímalo zvuk. Potřebuješ mikrofon.

Další odpovědi
chudst

To je celkem jednoduche: potrebujete pouze nejaky program, ktery vam nahraje zvuk.

Zacnete nahravat, pustite si film s titulkami bez zvuku a ctete je. Film skonci, vypnete ho, vypnete nahravani, muzete doladit eventuelne aby tam sedel a pomoci nejakeho programu ho dosadite primo do filmu.

Ja osobne pouzivam na nahravani a praci se zvukem Sound Forge Pro 10.0, na praci s videem pak CorelVideoStudio. Ani jeden neni tusim freeware, ale alternativy si vyberte zde: http://www.sta­huj.cz

KdoSiOdJinud

přesně tak jak psal chuds, jen program free co můžu doporučit je Audicity 🙂 (ve verzi i pro unix)