quentos

Existuje program na přehrávání všech formátů DVD?

Včera večer mě nakrk WMP a PowerDVD – ani jeden kýžené DVD nepřehrál. Existuje program, který by si poradil se všemi formáty DVD? Díky. (Ještě než se zeptáte, co to může bejt za úchylnej formát – jde o origoš DVD a nikde na obalu to nepíšou.)
Doplňuji:
Dochy: je z Nizozemí, nicméně VLC si s ním poradil ;{)>

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus VLC…
http://www.vi­deolan.org/vlc/

Další odpovědi
Dochy

není to DVD z jiného regionu?

quentos

gecco: díky!!! Už jsem ho kdysi používal, nicméně byl smazán při přeinstalaci systému a už jsem si na něj nevzpomněl…

annas

Ad quentos, byla jsem na tom stejně. Šlo mně přehrávat jen CD. DVD stávkovalo, i když jsem měla originál.

Mám nainstalované VLC a všechno klape.

anonym

VLC není program,ale přehrávač.

ivzez

Že by přehrávací program nebyl programem?

anonym

Nemusí být,jelikož VLC lze mít i jako portable a ne jako instalační.

bolak

🙂 to že někdo používá nějaké slovo přece ještě neznamená že chápe jeho význam

gecco

Tak hlavně, že funguje…
😉