melanie

Existuje program na něco jako „rodinnou kroniku“ ?

Myslím, jako že by se tam dalo napsat, kdo kde bydlel, kdy se stěhoval, jaký měl dům, byt a dala by se tam vložit fotka......ale nemyslím rodokmen (Rady jako zkus myheritage tam to taky nějak půjde napsat, prosím nepište).Předem dík za odpověď

Odpovědi
anonym

No – já nevím, ale co takhle si otevřít soubor v textovém editoru (např. Wordu či nějaké obdobě) a rodinnou kroniku prostě a jednoduše sepsat? – i foky tam jdou vkládat…

talka

My Heritage – výborný celosvětový program!