Tydýt

Existuje program na limit GB?

Mám internet a mesíšní limit stahování 8 GB … Nic nestahujeme a za týden máme po limitu a pak je net pomalej jak šnek … jestli je nějaký program kam napíšu denní stahovací limit např. 500MB denně aby mi to vystačilo na ten měsíc

Nejlepší odpověď
arygnoc

nj, flashové reklamy nějaké ty kilo i megabajty sežerou.

mezi náma – co to je za připojení, s omezeným limitem, nějaké mobilní?
Klasické wifi nebo po káblu je už dávno bez omezení dat.
takže asi změnit připojení.

Další odpovědi
Hlada

Zkuste Connection Meter.

Zdroj: http://www.con­met.cz/

Všeználek

Taky to tak máme…limit 8,6GB/měsíc (ufon,3G modem)a jsme naněho 4 a internet nám mnohy vystačí i na měsíc (když se nic moc nestahuje)…možná to bude třeba tím,že zhlížíš videa,filmy,hraješ MMORPG hry atd. To všechno se totiž počítá jak vyčerpání dat… Svůj limit (FUP) si můžu najít na www.mujufon.cz a tak si kdykoli zkontroluju,kolik mi ještě zbývá.Zeptej se i svého poskytovatele na podobnou stránku a pokud ji znáte,tak jen šetřit,šetřit a šetřit s internetem

To že máš pomalý po vyčerpání limitu (FUP) je možná připojením nebo místem kde bydlíš…taky se mi totiž hrozně zpomalí.

Takže jedině změnit poskytovatele který nemá omezení limitu (FUP) a nebo moc internet neoužívat.