Wyruz

Existuje program,který by mě informoval o tom,že určitá osoba je na Facebooku online?

Dobrý den.
Jak už hlavní otázka napovídá,chtěl bych se zeptat,jestli někdo z vás nezná program,který by mě informoval o tom,že je určitá osoba na Facebooku právě teď online a informoval i o tom,když se odhlasí a je offline? Např. prostřednictvím SMS? Děkuji za odpovědi. :)

Odpovědi
já12345

mam pocit že existuje něco jako messenger na pc… automaticky se spusti kdyz ti nekdo napise,ale nevim jestli te upozorni na aktivitu

briketka10

Příspěvek smazán administrátorem.

briketka10

Příspěvek smazán administrátorem.