DDarent

Existuje program, kterej by…

mi pořád v popředí na obrazovce ukazoval hledáček od zbraňě??? Myslim když hraju střílečky, tak tam je uprostřed to míření, tak aby to tam bylo pořád a ukazovalo přesně střed, protože když du třeba se snaiperkou, tak je přesná i bez zamíření, ale trefit se bez hledáčku, je těžký......
Doplňuji:
Fixem sem to už mněl, ale chtělo by to něco přesnýho, co má větší rozsah… stačil by třeba jenom křížek.....

Odpovědi
MacChill

Já bych si udělal smazatelnym fixem doprostřed monitoru
malou tečku

MrGandy

Ano, měl jsem to taky právě kvůli sniprem. Už nevím, kde jsem to našel. Hledej pod názvem: Red dot nebo red point. Prostě napiš něco anglicy a hledej