Elssir

Existuje program, kde by se dala vytvořit virtuální postava a posléze ji naprogramovat aby byla schopna komunikace?

Vytvořit postavu, její hlas a vytvořit odpovědi na určité otázky a věty. Lidsky řečeno: aby se s ní dalo bavit.
Doplňuji:
Nebo by se našel nějaký šikovný programátor?

Odpovědi
DDarent

Kupte si Iphone, přeprogramujte SIRI a je to…

Lukasy

Tak třeba tady http://www.so­sej.cz/Kecal.html
Ale aby to bylo nějak dokonale a nepoznal jsi že si nepíšeš s opravdovym člověkem tak to by bylo docela těžke něco takoveho sehnat.

Pauka9

IMVU
hlas postavy to nemá, ale bavíš se s opravdovými lidmi