rysekl

Existuje program jako regino pro Windows 7 x64?

Dobrý den,
existuje program, který má funkce jako regino a je pro Windows 7 x64. Zkoušel jsem verzi z originál webu www.regino.sk, ale ta nepodporuje Windows 7 x64.
Děkuji předem.

Doplňuji:
Napíše to, že v Windows 7 je program jen v testovacím režimu, a když dám OK, tak to napíše, že program nepodporuje x64 verzi. Program se spustí, ale jde v něm jen změnit jazyk a zobrazí se úvodní stránka.

Nejlepší odpověď
Bedy

Nepodporuje to oficiálně nebo po spuštění se program choval nestandardně (nešel spustit, házel chyby, nefungoval korektně)?