Existuje pro vás osoba,které věříte,nebo si jí dokonce vážíte?

Existuje pro vás osoba,které věříte,nebo si jí dokonce vážíte? Myslím tím osobu,která je veřejně činná.V dnešní realitě,když se člověk podívá,i letmo, kolem sebe a vidí.....

Doplňuji:
Otázka mě napadla v souvislosti s úmrtím ombudsmana, p.Motejla.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já se řídím heslem: Nikomu nevěř. bohužel, ale je to tak.

Další odpovědi
Klarisa

Nevěřím žádné osobě,která je veřejně činná.Protože se nic nemění a je to horší a horší.Ještě ani nevím koho budu volit,protože mi to připadá zbytečné.Stejně to dopadne tak jak si myslím.Zase bude hůř pro nás chudé.

HOMER

Na tohle téma jsme psali slohovou práci,měla to být charakteristika,ale bohužel z toho vzniklo spíše scifi.

panenka

Vážím si Václava Havla o kterém si osobně myslím že v době kdy byl prezidentem pro naši ČR hodně udělal.

ten který je

Ale ano pár veřejně činným lidem věřím.Kdyby člověk zatratil všechny politiky a veškeré dění,byla by to už anarchie.

ReHu

Pana Havla si také celkem vážím, nicméně s tou Zbrojovkou to malinlko přehnal.
A jinak mě nikdo moc nenadchýňa.

lorja

Bohužel,je to smutné,ale pravdivé,že se člověk musí spoléhat hlavně sám na sebe.