zjentek

Existuje poživatina, u který byste se zamysleli, jestli je pro Vaše ústa vůbec vhodná?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ne, zatím jsem zkousnul všechno, co mi nabídli. Měl jsem i pečené morče.

Další odpovědi
marci1

Ani bych se nezamýšlela, jsou to dršťky a jásání ostatních, jak jsou výborné, můj pocit z nich ještě zhoršují. Možná to je dobré, ale vypadají pro mě „ne dobře“.:-))

Drap

Ty nevhodné znám/ například špenát/ A kterou neznám bych nejprve ochutnal.

gecco

Hakarl – to jsem nedal…
😉

anonym

Lanýž, kreveta, humr…

setapouch

Jedl jsem brouky i cervy, pecenemu sklipkanovi jsem se vyhnul jen nahodou. Kdyz mas hlad, snedl bys i toho. Takze momentalne o nicem, co se da jist a co bych nesnedl, nevim.

chachar1922

Hned mě napadl kaviár. Ale je více věcí, které jsem měla jenom na vidličce a hned mě natáhlo. Tyká se to hlavně masa. (mozečky, jazyk, držky atd..)
A dodnes nejím vůbec paštiky, vepřové, ale takové párky jsem se naopak už jíst naučila.

mojitek

čočka na jakýkoliv způsob.......­.....fujjjj

cochee

Jsou to v podstatě úplně všechny poživatiny. U všech se musím zamýšlet, kolik asi tak obsahuje jednoduchých a podvojných cukrů a jestli si tím pádem můžu dovolit, jsa diabetik, je stlačit.

pucipuci

Oční bulvy a mozek.

marci1

ad „gecco“: A měl jsi při konzumaci tohoto jedovatého tvora zacpaný nos? 🙂

gecco

To nepomohlo…
😉