reganama

Existuje posmrtný život?

náboženství

Nejlepší odpověď
anonym

Asi „jen“ přání. Neochota přijmout skutečnost,že když nám navléknou dřevěné sako,je hotovo.
Nikdy jsem nenarazil na náznak náznaku – co by bylo s ostatními živými tvory.Jasná diskriminace?
Třeba je můj skoronázor špatný. Tím líp.

Další odpovědi
led

Čakajte, dočkate sa odpovedi. Ale doporučujem neponáhľať sa, ešte si nikto nevrátil s janou odpoveďou.

Vikičistič

Já osobně bych si to přál,setkat se po smrti s těmi co jsem měl rád a už tady nejsou.

Džanička

Led má pravdu,tuto otázku si musí zodpovědět každý sám..Já osobně na posmrtný život věřím.