Rokio

Existuje pojistka proti sražení chodce na přechodě pro chodce?

Odpovědi
Schluker

Pro naklady spojene s vylohami na lecbu a skodu zpusobenou chodci se pouzije povinne ruceni, pro skodu na voze zase havarijni. Takze ano, existuje.

xiperio

Na to se vztahuje zákonné pojištění vozidla. To kryje materiální škody, a jiné újmy. Ale pokud je tam trestná odpovědnost, tak to nekryje žádná pojistka.

Arne1

Zase další tvoje nesmyslná otázka. Vozidlo je pojištění do minimálně 35 milionů na škodu kterou udělá jiným na zdraví nebo majetku.
Pokud chodec poškodí někomu auto, tak na to má pojištění odpovědnosti v občanském životě. Pokud takové pojištění nemá, zaplatí z vlastní kapsy.

elkon

Ano, ale ta pojistka neochrání idiota, který to udělá, před soudem a basou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.