OmylCZ

Existuje podle vás dokonalá bytost?

Je podle vás možné aby existovala dokonalá bytost ať už v reálu nebo ve fikci?

Nejlepší odpověď
annas

Uvědomte si, co je dokonalost. Dokonalost se skládáí ze samých maličkostí, ale sama dokonalost není maličřkost – paltí už od antiky. autorství těchto slov se různí, proto autora neuvádím.

Nejen bytostale t třeba kytice květin může být dokonalá, protože potěš a ozdobí. . Někdy její krása a vůněš doplní oblečení ženy, která si v krásných večrrních šatech připadá výjimečná, tedyx jako dokonalá. Ale to je jen vnější dokonalost, ale to, co je uvnitř, skrývá. to je očím neviditelné.

Není dokonalost jako dokonalost. vše souvisí s něčím.

takže každý člověk je jedinečný, že aby ale byl dokonalý, možná jen v nějaké maličkosti se projevuje jeho perfekcionismus, takže se sám za dokonalého považuje.

snad anděl, se vznáší, už totiž zakopl,. ale teď ochraňuje liidi. Dokonalý v negativním slova smyslu, tedy svým šířením zla, je ´dábelm, padlý andšl. Hříšníky podle D anteho zařadí do různých částí pekla. Myslím si, že vyšle na zemi svého poskoka, ten mu přinese jedince, který se považoval za dokonalého, přes svou pýchu, ale měl smůlu, ´dábel prý nebere úplatky, takaže v tomto směru je Ďábel snad spravelivý. Přece cesta do pekla je dlážděna dobrými , nebo špatnými úmysly? Záleží na úhlu pohledu.

Čarodějnice led zmiňuje dokonalého mimozemšťana Aliendrona,, ale ještě nepředvedl, jak se dostal na zemi. takže za to má od mě bod mínus. Tedy je téměř´dokonalý. Nevím, jací budou jiní mimozemšťané, zřejmě budou stát nad námi a obávat se, abychom nemuseli opustit planetu Zemi a oni se o nás museli starat, dokonce řešit covid, , který je p na celé zeměškoul předměštem sporů,.

Další odpovědi
led

Ano,
vy jste neviděli aliendrona?
Jen se podívejte, jak to o sobě tvrdí ve svých zdejších příspěvcích.

A v našich snech setkáváme na každém kroku dokonalé bytosti a lidí a taky
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VPLmasfCG88

aliendrone

Hodnocení dosavadních odpovědí:
Kelt: nedostatečná
zjentek: nedostatečná
elkon: nedostatečná
marci1: nedostatečná
led: výborná s hvězičkou + pochvala před nastoupeným Žigulíkem!

No, Vaše velesličná Excelence, to Vaše prozření ale trvalo! Nicméně mě asi trefí šlak z výkonu ostatních. Se mi zdá, že budu muset o5 začít výrazněji pracovat na self-promotion a obecně zvýšit edukační úsilí mezi zapomětlivými uživateli a připomenout jim, že jsem nejskvělejší, nejúžasnější, nejkrásnějšíé atd. aliendrone!
A kandidáti na repetenty – STYĎTE SE! TAKOVÉ ZKLAMÁNÍ po vynaložení ohromného osvětového úsilí… ;) :D :D

elkon

Vždy to bude subjektivní názor.

marci1

Možná, ale co je to vlastně „dokonalá“ bytost?
Jsme dokonale nedokonalí, protože jsme sami sebou, jedineční a právě takoví, jací jsme. 🙂

Kelt

Dokonalost, spokojenost, absolutnost to jsou limitní hodnoty. Vždy se k nim přibližujeme, ale nikdy je nemůžeme dosáhnout. Dokonalost platí v matematice, všude jinde je zde subjektivní pohled a názor. Dokonalá dovolená a 100 klientů a každý najde něco negativního. Dokonalá bytost – nikdo by jí neměl ublížit , nepotřebovala by přijímat potravu. Nějak si to nedovedu představit, i když před těmi 36 lety jsem si to před svatbou myslel také.

zjentek

Taková bytost by z principu podporovala bytí. Nechala by být například pavouka pavoukem, komára komárem anebo bacila bacilem. A z tohoto svého počinu by neměla strach.

Cítím shůry, že právě při tomto přístupu by se takováto bytost cítila dokonalou.

led

annas,
aliendrone podľa známych informácií v literatúre sci fi jeho príchod na Zem je základnou príčinou porážky stavovských vojsk na Bielej hore. 8.11.1620.
Podľa informácii na nedávnom utajenom stretnutí vyšetrovacej komisie o príčinách porážky stavovských vojsk na Bielej hore 8.11.1620 (čo znamená skoro presne pred 400 rokmi) rána počas svojho pristávania na Bielej hore dymom (neznalý tomu hovorili hmla) zakryl bojisko s nastúpenými armádami. Pre nemožnosť plánovaného boja pre hmlu a tým nesplnenia dohodnutého počtu mŕtvych Fridrich Falcký odišiel na obed s anglickým veľvyslancom (v skutočnosti maskovaným aliendronom). Toto využili katolické vojská a zvíťazili.
Prirodzene aliendrone má toho na rováši viac, nielen stredoveké katastrofy, ale aj súčasné.

aliendrone

led>>> Ó nejpřednější a nejvzácnější exempláři na Vystávke Dostiženij PEKELnovo CHozjájstva ( podsvětní obdoba https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/V%C3%BDsta­va_%C3%BAsp%C4%9Bch%C5­%AF_n%C3%A1rod­n%C3%ADho_hos­pod%C3%A1%C5%99stv%C3%AD ) – na první pohlede jste podlehla propagandistickému úsilí agentů GRU a pročínských/pro­ruských médií (Aerožblebt apod.). Ale já VÍM, že to tak NENÍ! :)

Jde z Vaší strany o usilovnou DEZINFORMAČNÍ kampaň, která má zamlžit skutečnou příčinu porážky stavovských vojsk na Bílé hoře. Moraváci nepotřebovali nějakého Fridricha k tomu, aby nakopali zadky prohabsburským katolíkům, to je jasné. Zvláště když si dajó „šťopičku pálenky“, tak se hned bijó a je jim fuk s kým. A bylo jasné, že bitva je předem vyhraná, jenže…

Pak přišla ta zatracená (NĚKÝM vyčarovaná, NEVÍTE o tom NÁHODOU něco?!?) mlha, která znemožnila stejuný výhled katolíkům, který mělo vojsko stavů. V dáli totiž povstalci uzřeli půvabnou a VELMI spoře oděnou ženskou postavu, jež jim značně vyzývavě kynula v obou rukou držíc demižony slivovice. To vneslo okamžitě zmatek do stavovského vojska, kázeň byla zapomenuta a právě této NADPŘIROZENĚ způsobené dezorganizace využili císařští k porážce protestantů, ináč by katolíci dostali do lebeně a šli s brekem spát. (Podotýkám, že nechvalným příkladem mezi Moraváky šel nějaký Kepler, který jako první po spatření výše zmíněného změnil směr pohybu, rázem zapoměl na útok a ostatní se pak k němu přidali.)

Nemohu přirozeně dále pokračovat, aniž bych rozkryl zdroje mých informací, tudíž nechám na uživatelích, aby sami posoudili, zda podobnost (spíše dokonalá SHODA!) mezi výše zmíněnou ženskou postavou a Vámi je čistě náhodná. ;) :D :D

Každopádně ještě palec pro annas (důvtipně se zmínila, ale za vyslovené pochybnosti hodnotím pouze chvalitebně, škoda ;) :D) a dodatečně palec ještě pro Kelta, bo se z něj vyklubal také ZLOČINEC! ;) :D :D

led

Oprava odpovědi:
zjišťuji, že nejsem dokonalá.
Promiňte chybu v mé odpovědi, nemá být:
„v našich snech setkáváme“, nýbrž správně je „v našich snech potkáváme“
Za pochopení vám děkuje nedokonalá led.