bartoš

Existuje parní hrnec který je možno postavit na plyńák?

Vaření v přírodě – na chatě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Parní hrnec na chatu je jednoduchý,vezmeme obyčejný hrnec a vložíme tam vložku na napařování knedlíků na ni položíme kovový košík do kterého nakladem potraviny zakryjem poklicí a postavíme na oheň a vaříme.Kovový košík proto aby se to pohodlně dalo vytáhnout z horkého hrnce.Takže nemusíte žádný kupovat.Dobrou­ chuť.

Další odpovědi
Paulovič

Dobrý den,

tady jich je pár v nabídce

S pozdravem Roman

http://www.na­kupka.cz/bila-technika/parni-hrnce/?gclid=­CJuLw9r4sKcCFc0g­3wodUkuvBA