Zlatý

Existuje ostrý kečup, kde pálivou by byla jiná složka než chilli?

Jiná pálivá složka než pálivý papriky všeobecně. Kategorie kečup.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jestli myslíš volně prodejný v nákupáku, tak nic takového jsem neviděl. I ty, co mají v názvu "pepřový", jsou vylepšeny chilli papričkami nebo alespoň feferonkami. Ale existuje naděje - drsné typy mezi námi si dokáží uvařit DOMÁCÍ kečupy a tam se ti otevírá široké pole možností. ;) :)

Další odpovědi:

Zlatý

A co je ještě kromě paprik/chilli pálivého - pepř, křen/wasabi a s rezervou zázvor. Pepř by asi nepěkně změnil barvu kečupu, i když bílý pepř by možná šel. Křen by mohl být zajímavý, to si moc ani nedovedu představit. Zázvor si ani vůbec nedovedu a nechci představit, za mou osobu - je hnusný. Samozřejmě - uvažováno o kečupu domácí výroby, na kupovaný kečup nespoléhej.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

"Tahle" mě napadla před cirka dvěma tisíci dny a dodnes jsem to nezjistil, no co už...

Zlatý

quentos

Na tu opravu ses klidně moh vybodnout, o spisovnosti v kodexu nic nepíšou :{)> tomu "chytrákoj" jsem to smazal, nešlo o odpověď na otázku...

Zlatý

zjentek

Neupravoval jsem kvůli chytráka, nýbrž pro sebe. Mám problém. Určitě ti neuteklo a povšimls, že jsem opravil jako blbec. Holt je to osobitý styl, image. Tím ale kodex nehne, leda by mě smazali profil. Ale jinak nepropadat panice a nebát se toho! JÁ VÍM, že se otázka dala položit i jinak. (;

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý Drap 1228
Zlatý annas 1119
Zlatý hanulka11 985
Zlatý marci1 706
Zlatý Kepler 698
Zlatý iceT 555
Zlatý gecco 490
Zlatý briketka10 479
Zlatý quentos 456
Zlatý mosoj 406

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.