zjentek

Existuje ostrý kečup, kde pálivou by byla jiná složka než chilli?

Jiná pálivá složka než pálivý papriky všeobecně. Kategorie kečup.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jestli myslíš volně prodejný v nákupáku, tak nic takového jsem neviděl. I ty, co mají v názvu „pepřový“, jsou vylepšeny chilli papričkami nebo alespoň feferonkami. Ale existuje naděje – drsné typy mezi námi si dokáží uvařit DOMÁCÍ kečupy a tam se ti otevírá široké pole možností. ;) :)

Další odpovědi
cochee

A co je ještě kromě paprik/chilli pálivého – pepř, křen/wasabi a s rezervou zázvor. Pepř by asi nepěkně změnil barvu kečupu, i když bílý pepř by možná šel. Křen by mohl být zajímavý, to si moc ani nedovedu představit. Zázvor si ani vůbec nedovedu a nechci představit, za mou osobu – je hnusný. Samozřejmě – uvažováno o kečupu domácí výroby, na kupovaný kečup nespoléhej.

zjentek

„Tahle“ mě napadla před cirka dvěma tisíci dny a dodnes jsem to nezjistil, no co už…

quentos

Na tu opravu ses klidně moh vybodnout, o spisovnosti v kodexu nic nepíšou :{)> tomu „chytrákoj“ jsem to smazal, nešlo o odpověď na otázku…

zjentek

Neupravoval jsem kvůli chytráka, nýbrž pro sebe. Mám problém. Určitě ti neuteklo a povšimls, že jsem opravil jako blbec. Holt je to osobitý styl, image. Tím ale kodex nehne, leda by mě smazali profil. Ale jinak nepropadat panice a nebát se toho! JÁ VÍM, že se otázka dala položit i jinak. (;