Avatar uživatele
zjentek

Existuje ostrý kečup, kde pálivou by byla jiná složka než chilli?

Jiná pálivá složka než pálivý papriky všeobecně. Kategorie kečup.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Jestli myslíš volně prodejný v nákupáku, tak nic takového jsem neviděl. I ty, co mají v názvu „pepřový“, jsou vylepšeny chilli papričkami nebo alespoň feferonkami. Ale existuje naděje – drsné typy mezi námi si dokáží uvařit DOMÁCÍ kečupy a tam se ti otevírá široké pole možností. ;) :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

A co je ještě kromě paprik/chilli pálivého – pepř, křen/wasabi a s rezervou zázvor. Pepř by asi nepěkně změnil barvu kečupu, i když bílý pepř by možná šel. Křen by mohl být zajímavý, to si moc ani nedovedu představit. Zázvor si ani vůbec nedovedu a nechci představit, za mou osobu – je hnusný. Samozřejmě – uvažováno o kečupu domácí výroby, na kupovaný kečup nespoléhej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

„Tahle“ mě napadla před cirka dvěma tisíci dny a dodnes jsem to nezjistil, no co už…

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Na tu opravu ses klidně moh vybodnout, o spisovnosti v kodexu nic nepíšou :{)> tomu „chytrákoj“ jsem to smazal, nešlo o odpověď na otázku…

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Neupravoval jsem kvůli chytráka, nýbrž pro sebe. Mám problém. Určitě ti neuteklo a povšimls, že jsem opravil jako blbec. Holt je to osobitý styl, image. Tím ale kodex nehne, leda by mě smazali profil. Ale jinak nepropadat panice a nebát se toho! JÁ VÍM, že se otázka dala položit i jinak. (;

před 1652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek