Scraftus^

Existuje opravdu Slenderman??

Strasme by me to zajimalo a jestli jo tak uz nikdy nepudu do lesa.

Nejlepší odpověď
Drap

To je přece jasné, včera jsem ho potkal.

Další odpovědi
Hamon

Jen klid, hodný myslivec Slendermanovi rozpáře břicho, dá do něj kamení a až se vlk, teda Slenderman, půjde napít ke studni, spadne do ní.

Pokud neexistuje tak by mě zajímalo co to zamnou neustále slídí v lese.

marci1

Existuje asi tak, jako Wassermann ( vodník ) ! 🙂

anonym

Jasně, že existuje – ale v lese si větší pozor dávej na myslivce, vzpomeň si, co provedl s vlkem…
;-D

eRko007

Jo existuje, ale spíš v Americe než u nás, ale nahoda je blbec no :) Koukni na google na fakta o slendermanovi a uvidis sam