massic

Existuje online verze tabule s umrtími?

V každém městě je zasklená tabule s umrtími. Domnívám se, že ji obhospodařuje městský úřad daného města. Existuje i její online verze?

Nejlepší odpověď
honzikd

Zhruba před rokem, když jsem hledal přesné datum úmrtí jednoho známého, jsem řešil to samé – odpověď je: neexistuje. Zákon na ochranu osobních údajů to nedovoluje. Během hledání jsem narazil na stránky http://www.poh­reb.cz – doporučuji k přečtení.

Další odpovědi
zjentek

u nás taková tabule neexistuje. Pouze ta, kterou si obhospodařuje pohřební služba a které za to, že tam vyvěšují parte, pozůstalí zaplatili