Kepler

Existuje nemoc „snížení žaludku“?

Jak se o tom zmínil Felix Holzmann, který to dokonce uměl léčit! Prý stačí pojíst krvavé tlačenky a žaludek se zase zvedne!

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, existuje. Jedna se o pokles zaludku do nizsich casti brisni dutiny. Mivaji to predevsim lide astenicti. Gastroptoza vsak neni pricinou travicich potizi.:-))

Další odpovědi
jsemjá

Možná ano, ale je spíš zúžení žaludku.

aliendrone

AJ AJ AJ!!! To tedy MUSELO být výrobní fiasko, když pro své dryáky hledáš odbytiště dokonce v medicínském sektoru! (zvedání sníženého žaludku) ;)

Inu takový je život. Ani „Keplerovy palírny a kvasírny a.s.“ nejsou bez chybičky, ta se vloudí VŽDYCKY. Ovšem s ohledem na to, co píše marci1 snad ještě není vše ztraceno. ;) :D :D

mosoj

Už jsem vyděl mnoho lidí, kteří měli žaludek až na kolena.