Existuje nemoc, která se nedá zjistit z krve?

Existuje nemoc, kterou lze zjistit z krve? Myslím tím fyzickou nemoc nikoliv psychickou či duševní ani různé úrazy.

Odpovědi
standatura

ano bude jich moc například kašel se myslym nedá jistit mrkni se na nejaku stránku o nemocích

bolak

kvanta, hned první co mě napadne, když se kouknu do zrcadla na svá krásná velká rudá kukalda >>> zánět spojivek

anonym

učitelka

arygnoc

nervové choroby? (nie duševné)
úrazy (to ale nie sú nemoci)
polydaktýlia
plešatosť

áno, je (sú).